KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16993154

nr 1699 3154

Etsning

Leonore Fini, signerad, flicka. Bildmått: 30x20 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 5 maj 2025
kl 20:17:33

5/5 19:22:20 1      Vinnande bud